Nissan Juke se nabízí v nové limitované edici Bose Personal

Publikováno:

Skvěle vybavené malé SUV s možností personalizace vzhledu karoserie i interiéru a prémiovou audiosoustavou s reproduktory v hlavové opěrce řidiče se prodává od 456 700 korun.

Nissan rozšířil nabídku SUV Juke o novou limitovanou edici Bose Personal. Její standard je velmi podobný nejvyšší výbavě Tekna. Na rozdíl od ní má Bose Personal navíc možnost zdarma využít balíček personalizace karoserie, který obsahuje kryty zrcátek, prahové lišty dveří, kryty obou nárazníků a barevné segmenty na hliníková kola - to vše v oranžovém, modrém nebo černém provedení. Proti stupni Tekna má Bose Personal jen šestnáctipalcová kola místo sedmnáctipalcových a polokožené čalounění místo celokoženého. Zároveň ale stojí téměř o dvacet tisíc korun méně. Prodává se od 456 700 korun s benzinovou šestnáctistovkou a pohonem předních kol. K dispozici je i provedení s automatickou převodovkou za 485 300 korun.

Mezi prvky standardní výbavy Nissanu Juke Bose Personal Edition patří samozřejmě i audiosoustava Bose se šesti reproduktory, z toho s dvěma zabudovanými do hlavové opěrky sedadla řidiče. Nechybí ani bezpečnostní systém Nissan Safety Shield s hlídáním mrtvého úhlu nebo udržování jízdního pruhu nebo kamerový systém s možností sledovat vůz při parkování z ptačí perspektivy. Součástí standardní výbavy je i vyhřívání sedadel a personalizační sada interiéru, která umožňuje využití stejných kontrastních barev jako na karoserii.