Citroën C3 Aircross shodil cenu. Podle výbavy stojí až o 35 tisíc korun méně

Publikováno:

Pokud jste odkládali nákup Citroënu C3 Aircross až na letošní jaro, udělali jste dobře. České zastoupení francouzské automobilky ho zařadilo do své velké slevové akce. Ta spočívá v tom, že odstranilo zvýhodnění 20 tisíc korun za výkup ojetého vozu při koupi nového a místo něj nabídlo rovnou slevy, které jsou mnohdy cenově ještě zajímavější než původní bonus.

Citroën C3 Aircross zlevnil v základní výbavě Live o 10 tisíc korun. Cena s motorem 1.2 Puretech je tak nyní 324 900 korun. A to není ještě všechno. Kromě nízké ceny se do základu přidávají ještě střešní ližiny a vyhřívaná zpětná zrcátka, která jsou tak nyní ve standardu.

Pokud chcete vybavenější model, je cestou střední výbava Feel. Ta byla zlevněna o 25 až 35 tisíc korun podle toho, s jakým motorem si ji nakonec zvolíte. Nejlevněji v tomto provedení je k mání C3 Aircross s motorem 1.2 Puretech o výkonu 60 kW. Auto stojí 344 900 korun.

S totožnou pohonnou jednotkou je v prodeji i výbava Shine. Ta oproti dřívějšku stojí o 35 tisíc korun méně. Nejlevněji ji seženete a 389 900 korun.

Pokud vás zajímá více podrobných informací o baby SUV Citroën C3 Aircross, pak přejděte na jeho kartu, která se nachází pod tímto odkazem.